Monter konstrukcji stalowych - Scandic Work s. r. o

Description : Monter konstrukcji stalowych . Company : Scandic Work s. r. o . Location : Drammen, Norwegia

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy : Drammen

Twój zakres obowiązków

Wykonywanie prac ślusarskich i monterskich zgodnie z dokumentacją projektową

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na stanowisku / w obszarze min. 3 lata
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego - poziom średniozaawansowany (B1)
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Warunki płacowe - 4200 EUR miesięcznie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów podróży z Polski lub Słowacji do Norwegii samochodem lub opłacony bilet do Oslo

Dodatkowe informacje

  • W CV należy podać doświadczenie zawodowe, poziom języka angielskiego.
  • Stanowisko pracy jest na pracowniczy stosunek pracy, pracownik od pierwszego dnia jest zarejestrowany w Norwegii, gdzie również odprowadzane są składki i podatki.
  • Skontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy spełniają podane wymagania.